Cukiernik (k/m)

GrójecFreelance / self-employed, Full Time02/04/2021

Szukasz niezwykłego miejsca pracy? Jest to oferta w sam raz dla Ciebie!

Zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu pracowników Pałacu Mała Wieś – nowego luksusowego i prestiżowego obiektu w okolicach Warszawy.

Pałac Mała Wieś poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Cukiernika będzie odpowiedzialna za przygotowywanie potraw, zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji. Dodatkową odpowiedzialnością Cukiernika będzie estetyczne prezentowanie potraw i dań, dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,
  • doświadczenia w zawodzie kucharza (mile widziane),
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • orientacja na klienta i determinacja w dążeniu do celu,
  • innowacyjność i kreatywność,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu.

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.

Kontakt

Prosimy przesyłać cv oraz list motywacyjny na nasz adres kariera@palacmalawies.pl

Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Pałac Mała Wieś, Goliany 43 05-620 Błędów, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności swojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikujesz. Jednocześnie przyjmujesz do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobam

Pałac Mała Wieś
Mała Wieś 40
05-622  Belsk Duży

Otoczony malowniczym ogrodem Pałac w Małej Wsi to jeden z najpiękniejszych zakątków okolic Warszawy, a odkąd w 2013 roku zyskał nowych właścicieli i przeszedł gruntowną renowację, cieszy nie tylko jako godny zwiedzenia zabytek, ale i funkcjonalne centrum konferencyjno-bankietowe.

People were also interested in:

Matching jobs by mail

We may also send you emails about similar services and market research. You can unsubscribe these at any time.

Our terms of use and privacy policy apply.