Cukiernik (k/m)

Ruciane NidaFull Time01/05/2021

Wprowadzenie

W związku z dynamicznym rozwojem tzn. otwarciem najnowocześniejszego na Mazurach Centrum Konferencyjno - bankietowego oraz trwającą rozbudową o nowe skrzydło hotelowe poszukujemy Cukiernika.

Cukiernik

Miejsce pracy: Piaski, gmina Ruciane – Nida

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wyrobów cukierniczych
  • Umiejętność estetycznej prezentacji serwowanych wyrobów cukierniczych.
  • Dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowanych wyrobów cukierniczych.
  • Przestrzeganie zasad HAACP i BHP.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:

  • Kreatywność, precyzja, dbałość o szczegóły.
  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy.
  • Doświadczenie min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność.
  • Zaangażowanie, optymizm życiowy, wysoka kultura osobista.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • realne szanse rozwoju dla najbardziej zaangażowanych pracowników,
  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • premię zgodnie z regulaminem premiowania,
  • obiady pracownicze na specjalnych warunkach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • możliwosć zakwaterowania

Kontakt

Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA
Piaski 5
12-220  Ruciane Nida

Mazurski Raj to hotel SPA położony na 6 hektarach przepięknego ogrodu, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany. Własny port i duża, piaszczysta plaża, umożliwiają korzystanie z wszelkiego rodzaju sportów wodnych, co sprawia, że obiekt jest idealny na indywidualne pobyty wypoczynkowe, jak również do organizacji imprez integracyjnych, szkoleń i konferencji na Mazurach.

People were also interested in:

Matching jobs by mail

We may also send you emails about similar services and market research. You can unsubscribe these at any time.

Our terms of use and privacy policy apply.