Masażysta (k/m)

SzczyrkFull Time01/07/2019
company profile  Save
Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.
To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników, z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Masaż tajski
Opis stanowiska:
  • wykonywanie profesjonalnych masaży tajskich,
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie

• zakwaterowanie

• zniżki na produkty i usługi hotelowe

• pracę w renomowanym miejscu

   Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie swoich CV:
rekrutacja@meta-hotel.pl

  lub poprzez opcję
"Aplikuj teraz" znajdującą się na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a
o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Hotel Meta
ul. Skośna 4, 43-370  Szczyrk, Poland

E-Mail: rekrutacja@meta-hotel.pl
Internet: www.meta-hotel.pl

People were also interested in:

Matching jobs by mail

We may email you about similar HOTELCAREER services that will help in your job search and market research surveys. You may unsubscribe at any time.

By clicking the button, you agree to the Terms of Use.
Read our Data Protection Policy here.